Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Apie svetainę

Autorinės teisės

Visos maps.lt Interneto svetainės autorinės ir nuosavybės teisės priklauso UAB "HNIT-BALTIC" (toliau savininkas) (http://www.hnit-baltic.lt/). Šioje svetainėje pateikiamą informaciją be savininko sutikimo draudžiama naudoti kitose Interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Gavus leidimą iš savininko, kopijuojant svetainės turinį nuorodos į šaltinį yra privalomos.

Savininkas siekia, kad svetainėje pateikiama informacija būtų tiksli, patikima ir atnaujinta. Nors pateikiama informacija gaunama iš patikimų šaltinių, tačiau klaidų ir netikslumų gali pasitaikyti. Savininkas neprisiima atsakomybės už klaidingą informaciją, netikslumus bei informacijos naudojimo pasekmes ar dėl to tiesiogiai ar netiesiogiai patirtą žalą. Informacija pateikiama taip, kaip nurodyta, ir tokia, kokia yra, be garantijų dėl jos išsamumo, tikslumo, tinkamumo ar teisingumo.

Publikuojamų skaitmeninių žemėlapių ir duomenų autorinės teisės priklauso jų Tiekėjams (Savininkams) ir apsaugotos licencinėmis sutartimis, LR įstatymais bei tarptautiniais susitarimais. Konkrečių duomenų rinkinių tiekėjai nurodyti metaduomenyse. Bet koks publikuojamų maps.lt žemėlapių kopijavimas, siekimas juos kopijuoti ar kitaip panaudoti, nei tai nustatyta maps.lt svetainėje, yra neteisėtas.

maps.lt interneto svetainėje publikuojamų žemėlapių ir duomenų autorinių teisių turėtojai:

  • © HNIT-BALTIC
  • GDR10LT © Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, 2016
  • ORT10LT © Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, 2009-2010, 2012-2013, 2015
  • LR Adresų registras © VĮ Registrų centras, 2016
  • LR saugomų teritorijų valstybės kadastro duomenys © Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos, 2015
  • Įmonių duomenys © UAB "Saulės spektras" (http://www.info.lt)

maps.lt®  bei logotipo prekinis ženklas yra UAB "HNIT-BALTIC" (http://www.hnit-baltic.lt/) registruota nuosavybė ir saugoma įstatymų.

Esri® bei logotipo prekiniai ženklai yra "Environmental Systems Research Institute, Inc." (http://www.esri.com/) registruota nuosavybė ir saugoma įstatymų.

Bet koks neteisėtas šių prekinių ženklų panaudojimas užtraukia atsakomybę pagal LR įstatymus bei tarptautines konvencijas.

 


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti