2020-04-08, 02:23

Atspausdinta iš:
http://www.maps.lt/lt/reklama

Reklama Maps.lt


Internetu Lietuvoje naudojasi jau kone kiekvienas Lietuvos gyventojas. Bet kurį Interneto kampelį mes galime pasiekti, nepriklausomai nuo mūsų buvimo vietos. Visa tai suteikia neribotas galimybes pasinaudoti reklama internete kiekvienai, savo rinkodara besirūpinančiai įmonei. Kodėl reklama internete? Nes vis daugiau ir daugiau investicijų skiriama kompanijos įvaizdžio kūrimui Interneto svetainės pagalba, tačiau nemažiau svarbi ir rimta įmonės reklamos kampanija Internete, kuri gali:

Daugelyje populiarių interneto svetainių jau tampa sudėtinga rasti esminį turinį, kuris dažniausiai pasiklysta tarp gausybės mirksinčių, šviečiančių ar tiesiog vieninteliame likusiame laisvame kampe įspraustų įvairių reklaminių skelbimų. Žinoma, vartotojai jau išmoko ignoruoti reklaminius paveikslėlius. Taigi, dažnai pinigai, skirti jų kūrimui, įdėjimui į svetaines, reklaminių kampanijų vertinimui, tiesiog išmetami  į balą.

Kyla klausimas, kaip efektyviai išnaudoti reklamą internete? Mes turime Jums atsakymą!

Maps.lt  sulaukia daugiau nei 34 tūkst. lankytojų kasdien, todėl be įprastinių reklamos būdų, „Maps.lt" interneto svetainės ir skaitmeninių žemėlapių kūrėjai siūlo į reklamą pažvelgti kitaip - suteikiant jai geografinį prieskonį. Maps.lt kūrėjai pasiūlė alternatyvų ir pamažu Lietuvoje populiarėjantį reklamos būdą - reklama internetiniame žemėlapyje.

Reklama žemėlapyje - galimybė, reklamą rodyti pačiame Maps.lt žemėlapyje, susietą su pageidaujama vieta žemėlapyje. Žemėlapyje gali būti rodomi įmonių logotipai, specialios ikonos ar pan. Prie kiekvieno simbolio gali būti priskirti ir rodomi iššokantys papildomos informacijos langeliai, kuriuose gali būti skelbiamos iliustracijos, aktyvios nuorodos ar tekstas.

Maps.lt pasižyminti savo unikalia galimybe naudoti geografinę komponentę, gali pasiūlyti ir kontekstinę reklamą, kuri gali būti siejama su įvairiais geografiniais objektais, koordinatėmis ir paieškomis.


 

© 2001-2019 UAB "Hnit-Baltic". Visos teisės saugomos.