Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Kviečiame į virtualią GIS mokyklą

2015 10 14

Informacinės technologijos jau seniai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Tad norisi, kad ir mokykloje jos padėtų labiau įsitraukti, plačiau pažvelgti į supantį pasaulį, atrasti netikėtų ryšių, tarpdisciplininių sąsajų, pavyzdžiui, tarp geografijos ir istorijos, biologijos, ekonomikos ar informatikos pamokų. Tokių siekių vedini ir sukūrėme „GIS mokykla" svetainę. Ji visų pirma skirta mokykloms - mokiniams ir mokytojams. Čia jie galės rasti užduočių ir pamokų pavyzdžių, GIS pradžiamokslį ir išsamesnę mokomąją medžiagą, o norintys žengti toliau  - ir įvairiausių žemėlapių kūrimui skirtų duomenų bei nuorodų. Savo sukurtais žemėlapiais moksleiviai galės pasidalinti dalyvaudami interaktyvių žemėlapių kūrimo konkurse.

Ši iniciatyva turi ir dar vieną svarbų tikslą - sujungti mokyklas, mokinius bei mokytojus ir tuos žmones, kurie gerai išmano GIS technologijas. Tam skirta geomentorių programa ir „Geomentorių žemėlapis“. Čia gali registruotis mokytojai, norintys atrasti ir išmokti naudotis GIS, ir GIS specialistai, kurie gali pasidalinti savo žiniomis tiek su pedagogais, tiek su jaunąja karta, supažindinti su savo darbais, padėti perprasti technologijas, susikurti savo pirmąjį žemėlapį. Tikimės, kad ši iniciatyva padės įmonėms įsitraukti į socialiai atsakingą veiklą ir bendruomeninius projektus, o „GIS mokykloje" kiekvienas ras patarimų apie interaktyvių žemėlapių kūrimą.

„GIS mokykla“ buvo pristatyta prieš kelias dienas vykusioje Lietuvos Esri vartotojų konferencijoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 600 GIS profesionalų, ir iš karto sulaukė pirmųjų norinčių tapti geomentoriais.

 


 


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti