Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Merų ir savivaldybių tarybų rinkimus sekite rinkimų žemėlapiuose

2015 02 26

Likus vos keletui dienų iki savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų, UAB „Hnit-Baltic" kartu su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK) kviečia užsukti į rinkimų rezultatų interaktyvių žemėlapių sistemą http://vrk.maps.arcgis.com/.

Jau dabar svetainėje galima rasti įvairios, su artėjančiais rinkimais susijusios informacijos. Čia pateikiami istoriniai ankstesnių savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai (2011 m., 2007 m. ir senesni). Taip pat galima rasti kiekvienos rinkimų apygardos ir apylinkės aktualią informaciją: kontaktinius duomenis, suskirstymą į apylinkes, nuorodas į kandidatų, atstovų ar komisijos narių detalesnę informaciją.

Jau nuo pirmųjų išankstinio balsavimo dienų bus pildoma ir naujinama informacija apie rinkėjų aktyvumą, o vėliau - pateikiami rinkimų rezultatai.

„Tikimės, kad šiuose rinkimuose žemėlapiai leis ne tik stebėti kintančią informaciją, lyginti situaciją įvairiose rinkimų apylinkėse, bet ir pateiks dar daugiau įžvalgų, pavyzdžiui, leis įvertinti, kiek yra sutapimų ar skirtumų tarp laiminčių kandidatų į mero postą ir toje pačioje apygardoje daugiausiai balsų surinkusių partijų," sako Arvydas Dotas, „Maps.lt" produkto vadovas.

Rinkimų žemėlapius galima įsikelti į savo svetaines ir informacinius portalus. Taip pat, jie gali tapti įrankiu išsamesnei rinkimų analizei: naudojant ArcGIS Online technologiją kiekvienas gali susikurti rinkimų analitinius žemėlapius, į juos papildomai įkeliant informaciją iš viešai prieinamų šaltinių, pvz., Lietuvos statistikos departamento, ar savo sukauptų duomenų, ieškoti įvairių sąsajų tarp gyventojų skaičiaus ar amžiaus ir aktyvumo, rinkimų reklaminių kampanijų ir rezultatų, ir kt.

Rinkimų metu ir iš karto po jų „Hnit-Baltic" darbuotojai pateiks svetainėje iš VRK gaunamus naujausius rinkimų rezultatus pagal rinkimų apygardas ir apylinkes, konsultuos žurnalistus, kaip įsikelti rinkimų žemėlapius į įvairių leidinių svetaines ar asmeninius tinklaraščius. Dėl konsultacijų bus galima kreiptis el. paštu adotas@hnit-baltic.lt.

 


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti