2020-02-26, 21:30

Atspausdinta iš:
http://www.maps.lt/lt/apie

Apie svetainę


Maps.lt yra Interneto žemėlapių svetainė, skirta interaktyviai navigacijai teritorijoje, geografinės vietos paieškai žemėlapiuose, susipažinimui su geografinėmis duomenų bazėmis bei skaitmeniniais žemėlapiais. Interaktyvi žemėlapių svetainė sukurta ArcGIS technologijos programinės įrangos pagrindu. Dėl detalesnės informacijos apie maps.lt ir ArcGIS technologijų taikymus prašome kreiptis elektroniniu paštu maps@maps.lt arba susisiekti telefonu 8 (5) 2150575.

maps.lt - puiki priemonė laisvalaikio planavimui. Verslo subjektai maps.lt svetainėje ras naujas galimybes savo verslo plėtojimui. Profesionalūs GIS technologijų vartotojai ras reikiamus žemėlapius ar duomenų rinkinius savo uždaviniams spręsti, kuriuos čia pat gali ir užsisakyti.

maps.lt remiasi naujausiais skaitmeniniais žemėlapiais, vektorinėmis geoduomenų bazėmis bei naujausiomis GIS technologijomis, teikiančiomis aukštą maps.lt interaktyvumo lygį. Pažangiausių ArcGIS technologijų ir patikimiausių duomenų naudojimas užtikrina aukštą maps.lt paslaugų kokybę ir patikimumą. Žemėlapių turinys ir geografija nuolat papildomi bei atnaujinami.

Šiuo metu maps.lt teikiamos nemokamos galimybės:

Plačiau apie maps.lt teikiamas galimybes skaitykite svetainės dalyje Paslaugos -> Maps.lt svetainė.

Profesionaliems GIS vartotojams bei verslo sprendimams maps.lt siūlo:

Visos maps.lt autorinės ir nuosavybės teisės priklauso UAB "HNIT-BALTIC" (http://www.hnit-baltic.lt/). Daugiau apie Maps.lt autorines teises skyrelyje "Apie svetainę" -> Autorinės teisės .

 

Chrome papildukas 


 

© 2001-2019 UAB "Hnit-Baltic". Visos teisės saugomos.