2019-12-08, 15:31

Atspausdinta iš:
http://www.maps.lt/index.php?id=135682

Kurti žemėlapį jau gali ir tu


2012 01 19

Populiarioji „Maps.lt" svetainė pasitinka naujuosius metus paruošusi dovaną: nuo šiol svetainės lankytojai galės nemokamai kurti savo žemėlapius. Ši galimybė atsirado sujungus debesyje veikiančios „Esri" programinės įrangos arcgis.com  resursus su „Maps.lt" detaliais ir tiksliais žemėlapiais.

Kiekvienas gali pasirinkti sau aktualią temą: ar tai asmeninio sklypo, ar kelionės su šeima, o gal - apylinkės įžymybių, gamtos ir istorinių paminklų, vaikystės prisiminimų, studijų draugų ir t.t. Belieka pasitelkti fantaziją. Kuriant žemėlapį, objektus galima žymėti tiek linijomis, tiek taškais, tiek plotu, įsikelti jau paruoštus duomenis, naudoti informaciją iš kitų žmonių sukurtų žemėlapių, kurti vienam ar kartu su bendraminčiais. Žemėlapį galima išsaugoti tik sau, dalintis ir publikuoti norimai draugų grupei, daryti matomą visiems ar įterpti į savo asmeninę svetainę. 

Apsilankę arcgis.com  svetainės galerijoje, naudotojai jau ras įvairių Lietuvoje ir pasaulyje sukurtų žemėlapių pavyzdžių, šablonų, duomenų. Netolimoje ateityje planuojame pristatyti specializuotų, debesyje veikiančių žemėlapių kūrimo sprendimų verslui. 

Funkcionalumą rasite Maps.lt žemėlapio aplikacijoje virš žemėlapio (šalia spausdinti funkcinio mygtuko):

 

Jei jau kuriate nepirmą žemėlapį, arba esate dirbę su sistema ArcGIS.com galite iškarto pradėti žemėlapio kūrimą paspausdami nuorodą "Pradėti kurti".

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip susikurti savo žemėlapį pasirinkite nuorodą "Sužinoti daugiau", kuri atvers jums mokomają medžiagą.

Mokomąją medžiagą taip pat galite rasti čia   


 

© 2001-2019 UAB "Hnit-Baltic". Visos teisės saugomos.